نشست اتحاد علیه ایران هسته ای با حضور عناصر تجزیه طلب آذربایجان برگزار شد+عکس

۶ مهر, ۱۳۹۸
نشست اتحاد علیه ایران هسته ای با حضور عناصر تجزیه طلب آذربایجان برگزار شد+عکس

نشست ضدایرانی اتحاد علیه ایران هسته ای با حضور وزرای خارجه عربستان سعودی و ایالات متحده برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبری- خبری «آذریها» در این نشست عناصری تجزیه طلب از گروهک های قوم‌گرا حضور داشتند. از آن جمله می توان به گروههای تروریستی الاهوازیه، گروههای مدعی کردستان و از همه مهم تر جریان های تجزیه طلب آذربایجان اشاره کرد.

 

جالب اینجا است کسانی که تا دیروز در داخل کشور به اصطلاح «فعالیت قانونی» کرده و مدعی «روزنامه نگاری» در نشریات نفرت پراکنی مانند شمس تبریز و… بودند، امروز پس از ده سال در این قالب عکس یکجا جمع شده و با دشمنان ایران همدست شده اند.

از آن جمله می توان به محمد لوایی، صالح کامرانی، محمود فاضلیان،حسین شهبازی و احمد هاشمی اشاره کرد که تصاویر صمیمی آنها در کنار مارک والاس دیده می شود.

همه این افراد کسانی هستند دهه گذشته در ایران به انتشار روزنامه، سایت و به قول خودشان فعالیت های مدنی مشغول بودند و اما با خروج شان از کشور، باطن حقیقی آنها روز به روز بیشتر هویدا می شود.  گروه موسوم به اتحاد علیه ایران هسته ای متشکل از لابی های ضد ایرانی و عناصر اطلاعاتی و امنیتی سیا، موساد و ان بی دی ( سازمان اطلاعات و امنیت آلمان) است. تقریبا همه جریان های پان‌ترکیست خواستار حضور در ایران نشست بودند و حتی بر سر رقابت برای شرکت در این نشست به مرز دشمنی با یکدیگر رسیده اند. گفته می شود حسین شهبازی ( از عناصر تجزیه طلب) در نشست حاضر از عناصر ضد امنیتی بازداشت شده مانند عباس لسانی و کاظم صفابخش نام برده و فعالیت آنها را در داخل کشور را به عنوان مستند اخلاص جریان تجزیه طلب طلب- برانداز در راه اهداف بیگانگان نشان داده است.